כלבים הם חיות מחמד אשר חיים בתוך הבית ומחוצה לו, והם זקוקים לפינה משלהם בתוך הבית. בעלי כלבים רוצים אף הם שהכלבים יבלו את שעות השינה והרביצה שלהם במקום אחד מסודר שבו יש מיטה שמותאמת לגודלם. במקרים אחרים, יש כלבים אשר נמצאים כל הזמן מחוץ לבית והם אינם מורשים להיכנס לתוכו. בכל מקרה, יש צורך לרכוש עבורם מיטה שהמזרון שלה מרופד בבד שאינו חדיר למים ואשר קל לנקות אותו. מיטה קורדורה היא מיטה המיועדת לכלבים ותשרת היטב את מטרת בעליהם.

התאמת המיטה לכלב

יש סוגים שונים של כלבים בגדלים שונים, יש כלבים שיש להם בעיות בריאות של דלקות פרקים, יש אחרים מבוגרים, יש כלבים פעלתנים ועוד סוגים, ולכולם צריך להתאים את המיטה המתאימה ביותר. יש מיטות בעלי צורת אליפסה ויש מיטות שהן מרובעות. לכלבים שאינם בריאים או למבוגרים צריך להתאים מזרונים אורטופדיים שיקלו על מצבם. ניתן לבחור במיטות שונות שעשויות מחומרים רבים ובמבחר גוונים. בעלי הכלבים ירצו התאמה בין הצבעים והחומרים לאלו שישנם בתוך החדר בו הכלב צריך לשהות.

מיטה עמידה למים

מיטה קורדורה מתאימה לכל כלב, וכלבים שמבלים בממוצע בין 14 עד 16 שעות שינה ייהנו לישון בה בגלל שהיא מרופדת היטב ונוחה לרביצה ארוכה. הבד עמיד למים, קל לניקוי ועמיד לאורך זמן. כלבים מסתובבים מחוץ לבית ומביאים איתם בוץ, חול, עלים יבשים ושאריות של לכלוך בין כפות רגליהם ובתוך פרוותם. מיטה קורדורה מתנקה בקלות מכל הלכלוך הזה ותיתן פתרון מושלם. ניתן להניח את המיטה בתוך הבית או במלונה של הכלב שנמצאת בחצר.

רכישה במקום מתאים

מומלץ לחפש ולמצוא חנות או אתר אינטרנט בעלי מוניטין שיש להם סדרת מוצרים לכלבים ובכלל זה מיטות ומזרונים שונים. כדאי לקבל ייעוץ מהמוכרים המנוסים של החנות בטרם מבצעים את הקניה על מנת לקנות את המיטות המתאימות ביותר. עצה נכונה ממומחה בתחום יכולה לחסוך כסף, ולהתאים את המיטה הנכונה לסוג הכלב. בעלי כלבים רוצים לפנק את הכלב שנחשב לאחד מבני הבית, ולכן, הם צריכים לשאוף לרכוש עבורו את הטוב ביותר.