מבין חיות המחמד שאנשים מאמצים ומגדלים בבית, הכלבים הם הרצויים ביתר, והכמות שלהם גדולה ביחס לחיות אחרות כמו חתולים ועוד. לכלבים יש יתרונות ותכונות שאנשים רבים אוהבים. הכלבים, יפים, נאמנים ומעריצים את בעליהם. אחרים הם כלבי שמירה, ואחרים יכולים לבצע תפקידים שונים עבור בעליהם כמו רעיית עדרי כבשים ועוד. כלבים כחיות מחמד מבלים זמן רב בתוך הבית, אבל מבלים גם חלק ניכר ממנו מחוצה לו עם בעליהם ובלעדיהם.

מיטה ומזרון לכלב גדול – התאמת המיטה לכלב

יש כלבים מגזעים שונים ויהיה צורך להתאים לכל אחד את המיטה והמזרן שלו. מיטה מזרון לכלב גדול צריכה להיות בעלת מידות שמותאמות לאופי השינה או הרביצה שלו. כלב שישן בצורה מכורבלת יצטרך מיטה קטנה יותר מאשר כלב גדול שישן כשהוא משתרע לכל הכיוונים. צריך לקנות מיטה שגדולה בכמה סנטימטר ממידות הכלב כשהוא בשיא ההתמתחות שלו, כדי שיהיה לו מקום להסתובב ושיהיה לו נוח. צריך לזכור, כי כלב מבלה  כ – 14 עד 16 שעות ביממה ברביצה או בשינה.

סוגי בדים למזרונים

מיטה מזרון לכלב גדול צריכים להיות עשויים מבדים עמידים, וככל שהכלב פעלתן יותר כן יש לשים דגש על תכונות בד חזקות. יש מזרונים שניתן להוריד את הבדים מהם ולכבסם, וכך ניתן לבחור כיסויים שונים להחלפה. כלבים רבים מסתובבים מחוץ לבית ומביאים איתם שאריות בוץ, חול, עלים ועוד לכלוך, וכדאי שיהיה אפשר לנקות את המיטות בצורה טובה, מהירה ויסודית. כלבים שסובלים מדלקות פרקים או כלבים מבוגרים יעדיפו לרבוץ על מזרונים אורטופדיים, ובעליהם המסורים יאפשרו זאת עבורם.

רכישה במקום בעל מוניטין

מומלץ לחפש ולמצוא חנויות או אתרי מכירה של מוצרים לכלבים, לחתולים וחיות מחמד אחרות, שיש להם מבחר גדול של מיטות, מזרונים ועוד. רצוי למצוא מיטה שמתאימה לאופי החדר. ככל שהחנות גדולה יותר, כן יש אפשרות גדולה יותר למצוא מבחר גדול יותר, ובעלי הכלבים מעוניינים לעשות קנייה טובה שתיתן מענה אסתטי ככל שניתן. הדבר הינו בר השגה מאחר ובחנות בעלת מוניטין יש מבחר דגמים של מיטות מחומרים וצבעים מגוונים. כדאי לשאול ולקבל מידע מהמוכרים